Nový showroom

S novým showroomem vytvořili DECHEM v Praze 7 barevný svět skla. Prostor nabízí možnost prohlédnout si a zakoupit širokou škálu objektů. Od klasických, jedinečných, až po  experimentální kousky.

Při vstupu do showroomu se zjeví velký regál s vázami a objekty nesčetných tvarů a barev. Vedle oblíbené vázy Bandaska v šesti tvarových a doposud čtrnácti barevných provedeních mohou návštěvníci nyní objevit i některé z raritních edic studia DECHEM – například vázu Roura z uranového skla nebo barevnou Skleněnou krajinu. Kromě toho se ve výlohách od podlahy ke stropu poprvé objeví pravidelně se obměňující výběr novinek a drobných instalací.

Kompletní sortiment studia – vázy, svítidla a objekty – je vystaven v celé druhé části showroomu: Po schodech do nižšího patra čeká na návštěvníky útulné prostředí interiéru se sametovými závěsy a různými místy k sezení. Na různých ostrůvcích jsou představeny kolekce svítidel DECHEM, kusy nábytku, malé poklady, ojedinělé kusy a stále se vyvíjející prototypy.

Rychle je jasné, že tento prostor je víc než jen obchod; poskytuje také prostor pro setkávání a pohledy do tvůrčího procesu. Je to místo, kde nové projekty visí ve vzduchu a ty staré slouží jako neustálý zdroj inspirace.

Adresa
Na Zátorách 1
170 00 Prague 7
Czech Republic

 

Fotografie: Vojtěch Veškrna